URBAN STRÖM. Bådaflastning, både, sign.

441534. URBAN STRÖM. Bådaflastning, både, sign.

1 stk, arkkunst, længde 122 cm, højde 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.307