LYSBOKS, LEITZ WETZLAR, MODEL 42-677.103.

4413883. LYSBOKS, LEITZ WETZLAR, MODEL 42-677.103.

Plak mærket „ERNST LEITZ GMBH WETZLAR [...] LAVET I TYSKLAND“.
Størrelse: 67x43x17,5cm.

Ledninger mangler. Mærker, ridser og malingspletter. Der er intet ansvar for dets funktionalitet og fuldstændighed.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse: 67x43x17,5cm.

Antal besøg: 347