SPEJL, rokokostil, Bror Nilsson, Sidensjö, 1977.

441380. SPEJL, rokokostil, Bror Nilsson, Sidensjö, 1977.

Monogram signeret "BN1977. Træramme med udskåret dekoration.
Højde 58, bredde 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 58, bredde 45 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 538