UNICAR. ARMBÅNDSURE. AUTOMATISK. 1970'ERNE.

4412365. UNICAR. ARMBÅNDSURE. AUTOMATISK. 1970'ERNE.

Grøn urskive, stålkasse, ugedag og datovisning.
Kal: AR 167.
Ref.nr.: 147-01-03/2342.
Diameter: 35mm.

Brugsslitage. Eventuelle små ridser og mærker. Urskive og urskive med patina. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kal: AR 167.
Ref.nr.: 147-01-03/2342.
Diameter: 35mm.

Antal besøg: 1.132