OLLE HAMMARSTEN. Olie på lærred.

441018. OLLE HAMMARSTEN. Olie på lærred.

En hemlis på lodgen. Underskrevet. 60x49 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 4.215