SKAB, fyrretræ, 1920/30'erne.

SKAB, fyrretræ, 1920/30'erne.
440586. SKAB, fyrretræ, 1920/30'erne.

Indrettet som tømrerskab Længde 49, bredde 21, højde 66 cm.

Brugsslitage, mindre afslag i højre side øverst på toppen. Mangler skuffeknop.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.285