SYBORD, anden halvdel af 1800-tallet.

439879. SYBORD, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med valnød og valnødderod. En kasse i en ramme. Tredelt søjlefod. Længde 62. Bredde 41. Højde 72 cm.

Have på. Finer skader. Slået skive.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 771