PETER SVERRE. 2 VASER, HOLMEGAARD.

4398416. PETER SVERRE. 2 VASER, HOLMEGAARD.

Globeformet, violet glas, stempel signeret, højde 15,5 og 19,5 cm.

Let håndteringsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let håndteringsslitage.

Antal besøg: 305