INGRID RÅSTRØM. Skål, „Sofiero, hamret sølv, CGR, signeret, 1976.

4396528. INGRID RÅSTRØM. Skål, „Sofiero, hamret sølv, CGR, signeret, 1976.

Højde 8,0, diameter 14,5 cm
Vægt 345,5 gram.

Mindre ridser på indersiden
Udvendigt spor efter pudsemiddel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 8,0, diameter 14,5 cm
Vægt 345,5 gram.

Mindre ridser på indersiden

Antal besøg: 171