GULV GULV, rokoko stil, 1960'erne.

439525. GULV GULV, rokoko stil, 1960'erne.

Malet og bronzeret. Udskåret indretning. Emaljeskive mærket "Westerstrand, Sverige". Dateret 1960. Pendel og to lod medfølger. Længde 61. Bredde 25. Højde 199 cm.

Ikke funktionstestet. Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.077