HANS WEGNER. SKRIVEBORD, GETAMA DANMARK.

4394841. HANS WEGNER. SKRIVEBORD, GETAMA DANMARK.

Skrivebord i eg, to skuffer, længde 125 cm, bredde 70 cm, højde 68 cm, nøgle mangler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.576