WIWEN NILSSON. SERVERINGSSKOVL, SØLV.

4393802. WIWEN NILSSON. SERVERINGSSKOVL, SØLV.

Monogram signeret, Lund 1929.
Længde 23,5cm.
Vægt ca. 70 gram.

Brug ridser. Gravering.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret, Lund 1929.
Længde 23,5cm.
Vægt ca. 70 gram.

Brug ridser. Gravering.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besøg: 456