SPEJLAGENTUR, 1800-tallet.

SPEJLAGENTUR, 1800-tallet.
439371. SPEJLAGENTUR, 1800-tallet.

Spejlkommode med valnøddefiner, nøglebakke og greb af messing. Længde 112, bredde 54, højde 182 cm. Krone medfølger.

Slitage, finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, finerskader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.246