MARGARETA RENBERG. „Konstruktion 1".

4391982. MARGARETA RENBERG. „Konstruktion 1".

Olie på lærred, 120 x 100 cm, inkl. ramme 122 x 122 cm. Monogram signeret MR.

HERKOMST
Johan Wallin Samling, Uppsala
Kunst til Globe Foundation.

Knæk, overfladesnavs.

For spørgsmål og en detaljeret tillstandsrapport bedes du kontakte enten jonas.malmberg@auktionsverket.com eller joakim.geiger@auktionsverket.com.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST
Johan Wallin Samling, Uppsala
Kunst til Globe Foundation.

Knæk, overfladesnavs.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Antal besøg: 722