NOTESBOG, 18./19. århundrede.

NOTESBOG, 18./19. århundrede.
439069. NOTESBOG, 18./19. århundrede.

Ejer dateret 1813 men kan være ældre. Halvfransk band. Trykt for Det Kongelige Teater. Med både trykte og håndskrevne noder. Vandmærke.

Aldersrelateret Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret Brugsslitage.

Antal besøg: 774