Kuffert, Alstermo mølle, midten af det 20. århundrede.

438465. Kuffert, Alstermo mølle, midten af det 20. århundrede.

Længde 80 cm Bredde 50 cm Højde 41 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.874