MARY SEGERFALK. Blandede medier med assemblage.

4383029. MARY SEGERFALK. Blandede medier med assemblage.

kridt, filtpen, olie. Signeret og dateret -93, ca. 57 x 40 cm. inkl ramme.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 188