ACKE OLDENBURG. „Miriam, buket“.

4379283. ACKE OLDENBURG. „Miriam, buket“.

Akvarel og gouache på papir, 69,5 x 50 cm. Signeret Acke oldenburg og dateret 24/7 72.

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Papiret er foldet på højre side. Mindre pletter og overfladesnavs.

Tema

Acke Oldenburg

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Tema

Acke Oldenburg

Antal besøg: 396