HARMONIKA, HOHNER, CORSO.

HARMONIKA, HOHNER, CORSO.
4377399. HARMONIKA, HOHNER, CORSO.

Størrelse: ca. 32x19x31cm.
Inkluderet taske.

Brugsslitage, ridser, mærker, taskelåse renset, hjørner af bælgen hærdet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse: ca. 32x19x31cm.
Inkluderet taske.

Antal besøg: 622