ARBEJDSBORD. Black & Decker, „Workmate Plus 825", træ/stål.
4376462. ARBEJDSBORD. Black & Decker, „Workmate Plus 825", træ/stål.
Sammenklappelig snedkerbænk med to arbejdshøjder og justerbar arbejdsflade.
Højde 62-79 cm, bredde 74 cm, dybde 61 cm.
Dimensioner foldet: ca. 84 x 74 x 24 cm.
Brugsslitage. Korrosion, pletter og ridser/mærker.