MIGUEL TORNER DE SEMIR. En ung kvinde.

4375409. MIGUEL TORNER DE SEMIR. En ung kvinde.

Olie om bord.
Signeret.
54x45 cm.

Fejl i billedlaget. Støbt og forgyldt træ- og stukramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie om bord.
Signeret.
54x45 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C8 Rosellón
Antal besøg: 256