IGNASI MUNDÓ. Obréros.

IGNASI MUNDÓ. Obréros.
4372289. IGNASI MUNDÓ. Obréros.

Voks tegning på papir.
Signeret og dateret 1971.
22,5x31 cm.

I god stand. Træramme i gylden stuk med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Voks tegning på papir.
Signeret og dateret 1971.
22,5x31 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 186