EINAR FORSETH. Blandede medier.

437185. EINAR FORSETH. Blandede medier.

Studie til kirkevinduer i St Nikolai kirke, Halmstad. Signeret med dedikation. 25x20 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Einar Forseth (1892–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Einar Forseth (1892–1988)

Antal besøg: 731