BALANCERINGSSKALA, messing, 20. århundrede.

436743. BALANCERINGSSKALA, messing, 20. århundrede.

Kommer i original kuffert. Inkluderet vægte og tilbehør. Monteres i kuffert.
Kassemål 18,5 x 10 cm.
Skalaens højde 14 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kassemål 18,5 x 10 cm.
Skalaens højde 14 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 790