LOUNGEBORD, Bonat træ. Århundredeskiftet 1900.

436647. LOUNGEBORD, Bonat træ. Århundredeskiftet 1900.

Længde 110 cm. Bredde 78 cm. Højde 78 cm. Inkl. glasplade.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 671