GARDEROBE, slutningen af 1800-tallet.

436482. GARDEROBE, slutningen af 1800-tallet.

Bredde 95, dybde 61, højde ca 223 cm.

Pletter i den ene ende, ridser, mindre stød, mindre stykke lister mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.003