SCROLL, Kina, akvarel på papir.

4364496. SCROLL, Kina, akvarel på papir.

Signeret, ca. 134 x 34 cm (190 x 46).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 187