Spisestuemøbler, eg, tidligt 1900-tal.

436448. Spisestuemøbler, eg, tidligt 1900-tal.

Bordlængde 148, bredde 119, højde 78.
2 ekstra brædder, bredde ca 50 cm hver.
6 stole, højde ca 93 cm.

Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 stole, højde ca 93 cm.

Brugsslitage, mindre pletter.

Antal besøg: 1.320