ET FORGYLDT INDRAMMET OVERMANTLESPEJL.

4361051. ET FORGYLDT INDRAMMET OVERMANTLESPEJL.

den rektangulære spejlplade inden for en rektangulær ramme med påførte og udskårne blomster- og stiliserede motiver, 98cm x 88cm.

Noget sløv og slid til forgyldning. Andre slag, skrammer, ridser og mærker, der svarer til alder og brug. Se online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 429