HANS LARSSON. Komposition, olie på lærred, signeret.

435936. HANS LARSSON. Komposition, olie på lærred, signeret.

60 x 73 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 73 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besøg: 501