TROMPET, Esquire 600, messing/metal, 20. århundrede.

435741. TROMPET, Esquire 600, messing/metal, 20. århundrede.

I original taske.
Længde inkl. dyse 54 cm.

Brugsslitage, en dyse mangler, pletter i pose.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original taske.
Længde inkl. dyse 54 cm.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.785