BUFFE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

435662. BUFFE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

Buffet/skænk med to skuffer og underliggende hylde Længde 149, bredde 54, højde 112 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker og pletter, en del af skjoldet mangler på hjørnet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 638