KANDELABER med 4 lysarme, messing, metalslør Gusum.

434882. KANDELABER med 4 lysarme, messing, metalslør Gusum.

Højde 21 cm, 4 lette manchetter, signeret forneden.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 614