ARKIVSKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

434477. ARKIVSKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

Lys også. Ni skuffer og to låger med underliggende hylder. Længde 50. Bredde 38. Højde 120 cm.

Have på. Ridser og mærker. Pletter. En dør med en defekt lås.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 827