SIMONE DE DARDEL. Olie på Panel.

434385. SIMONE DE DARDEL. Olie på Panel.

Have. Underskrevet. 33x42 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have. Underskrevet. 33x42 cm.

Slitage.

Antal besøg: 1.965