KOLLEKTIONSMYKKER, sølv, 20. århundrede.

434014. KOLLEKTIONSMYKKER, sølv, 20. århundrede.

To sølvhalskæder, to sølvarmbånd, to sølvvedhæng og et par sølvøreringe med sten.
Samlet vægt 72 gram.
længder 20 cm, 42, 43 og 20.
Vedhæng mellem 20-30mm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt 72 gram.
længder 20 cm, 42, 43 og 20.
Vedhæng mellem 20-30mm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 605