URSULA SCHEID. LILLE FLASKEVASE.

433512. URSULA SCHEID. LILLE FLASKEVASE.

Glaseret porcelæn, signeret og dateret.
Højde 11 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 11 cm.

God stand.

Antal besøg: 613