SPISESTUEBORD / KONFERENCEBORD, ædeltræ, 250x120cm.

432962. SPISESTUEBORD / KONFERENCEBORD, ædeltræ, 250x120cm.

Ædeltræ, bordbenene kan skrues af.
Længde 250cm Bredde 120cm Højde 73,5cm.

Mindre Overfladeslitage, lejlighedsvise mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 947