KRYDDERESTÆLLER, 2 stk, flinttøj, Rörstrand og Import stemplet.

431889. KRYDDERESTÆLLER, 2 stk, flinttøj, Rörstrand og Import stemplet.

Dekoration af blomster i blå eller grønne hanke. 47x35 cm eller 54x31 cm.

Brugsslitage og krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og krakelering.

Antal besøg: 1.405