DESK, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

431539. DESK, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Mahogni, længde ca. 148, bredde 78, højde 77 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, skive med skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 590