Kommode, rokokostil, svensk møbelindustri, 1900-tallet.

431403. Kommode, rokokostil, svensk møbelindustri, 1900-tallet.

Marmorplade, fineret i blandt andet mahogni, messingbeslag, længde ca. 100, bredde 50, højde 82 cm.

Brugsslitage. Rapport.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Rapport.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 892