ROBERT VAN BOLDERICK. Mixed media med collage.

429848. ROBERT VAN BOLDERICK. Mixed media med collage.

Sammensætning. Signeret og dateret -94. 57x46 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 1.423