STAR VIEWER, Astronomisk Teleskop.

429249. STAR VIEWER, Astronomisk Teleskop.

D=60mm F=800mm.
I en trækasse med diverse tilbehør.

Slitage, ridser, buler, ikke gennemgået, muligvis ikke komplet, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

D=60mm F=800mm.

Antal besøg: 1.399