FED, tin, Petter Höijer, Nyköping, 1700-tallet.

42919. FED, tin, Petter Höijer, Nyköping, 1700-tallet.

Stemplet mellem 1774-1779, firstemplet, diameter ca. 43 cm.

Slitage, mindre reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre reparationer.

Antal besøg: 1.672