SPISESTUE SKÆNK, hvid lak, moderne.

429119. SPISESTUE SKÆNK, hvid lak, moderne.

Længde 187 cm, dybde 47 cm, højde 88 cm.
Skænk i hvid laminat, profilerede låger og skuffefronter, messingbeslag.

Brugsslitage, ridser. BEMÆRK: For at lette transporten har vi skilt møblet delvist ad, som nemt samles med de medfølgende skruer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.850