LARS STENSTAD. "Granar", olie på lærred, signeret.

428461. LARS STENSTAD. "Granar", olie på lærred, signeret.

73 x 97 cm.

let bulet lærred.

Kunstner/designer

Lars Stenstad (1921–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

73 x 97 cm.

let bulet lærred.

Kunstner/designer

Lars Stenstad (1921–2014)

Antal besøg: 3.414