BOG med LITOGRAFIER, Ulf Wahlberg, Jönköping 1981.

42772. BOG med LITOGRAFIER, Ulf Wahlberg, Jönköping 1981.

Bog signeret og nummereret 67/250.
Grafikark, 22x17 cm, sign. og nummereret.
Farvelitografi, 18,5x25 cm., Signeret og nummereret.

Slid på yderbeklædningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid på yderbeklædningen.

Antal besøg: 1.350