BRYDEKJOLE, 2000-tallet. Estimeret størrelse 38/40.

427007. BRYDEKJOLE, 2000-tallet. Estimeret størrelse 38/40.

Dekoration med perlebroderi forneden og i halsudskæringen. Stropløs. Mindre trailer. Snøring i ryggen.
Underkjole medfølger. og bånd med perlebroderi.

Brugsslitage. Traileren snavset indvendigt. Mindre/ubetydelige pletter.
Der mangler nogle perler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Der mangler nogle perler.

Antal besøg: 1.557