HARLEQUIN SUNDAYS - signeret.

HARLEQUIN SUNDAYS - signeret.
4268566. HARLEQUIN SUNDAYS - signeret.

Farvelitografi, ufortolket signatur nederst, også vist nederst *3/4 Harlequin Sunday*, abstrakt illustration på gul baggrund, der fjernt kunne minde om en person, ca. 14 x 20,5 cm trykseng, 42,5 x 52,5 cm i ramme med passepartout.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 213