4268566. HARLEQUIN SUNDAYS - signeret.
Farvelitografi, ufortolket signatur nederst, også vist nederst *3/4 Harlequin Sunday*, abstrakt illustration på gul baggrund, der fjernt kunne minde om en person, ca. 14 x 20,5 cm trykseng, 42,5 x 52,5 cm i ramme med passepartout.