LENNART HELLSING. Krakel Spectacle køber en slikkepind.

426772. LENNART HELLSING. Krakel Spectacle køber en slikkepind.

Første udgave. Rabén & Sjögren forlag, Stockholm, 1956. Papmapper. 24 sider. Illustreret, farve. Illustreret af stig Lindberg.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Antal besøg: 2.999